راهنمای قدم به قدم سفر به پاریس
راهنمای قدم به قدم سفر به پاریس + معرفی تورهای فرانسه ۷ خرداد ۱۴۰۳

زمانی که صحبت از سفر به پاریس و حوزه شنگن می‌شود، یعنی نیاز به ویزای توریستی فرانسه و سپری کردن یک پروسه خاص است. پروسه‌ای که بعد از اخذ ویزا میتوان در قالب تور فرانسه از سایر کشورهای شنگن هم دیدن کرد. در این مطلب با راهنمای قدم به قدم سفر به شهر پاریس آشنا شده و به معرفی برخی از تورهای فرانسه می‌پردازیم. تورهایی که ویزای آن با سهمیه VIP و در قالب کد رجیستری انجام می‌شود. بنابراین شما با یک ویزای عادی طرف نبوده و پروسه آن کاملا متفاوت از ویزای عادی دنبال می‌شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌گردد با هتلاتو همراه باشید.

بخوانید: شرایط دریافت و تمدید پاسپورت ۱۴۰۳

 

اخذ ویزا برای سفر به پاریس

همانطور که مستحضر هستید برای سفر به فرانسه نیاز به اخذ ویزای توریستی پاریس است. در واقع شما بدون دریافت روادید نمی‌توانید وارد شهر پاریس شوید. این بدین معنی است که اگر این پروسه به نتیجه نرسد، امکان رزرو هتل های پاریس و همچنین پرواز وجود ندارد. اما سوال این است که برای رفتن به کشورهای اروپایی چه اقداماتی باید انجام شود؟

مهم ترین نکته‌ای که برای سفر به پاریس باید انتخاب کنید این است که تمکن مالی شما چقدر است. حتی برای تور فرانسه ۴ روزه هم نیاز به اخذ روادید است. اما اینکه این روادید به چه صورت صادر شود بسته به تمکن، گردش حساب، مدارک شغلی و... است.

اخذ ویزا برای سفر به پاریس

 

اقدامات لازم قبل از سفر به پاریس

برای سفر به پاریس اقدامات ویژه‌ای لازم است تا به این کشور اروپایی سفر کنید. به عنوان مثال تور فرانسه ۷ روزه را در نظر بگیرید که در سایت‌های مختلف تبلیغ می‌شوند. در نگاه اول تصور می‌شود که با بلیط هواپیما پاریس می‌توان راهی کشور فرانسه شد. اما اگر به ریز جزییات دقت کنید متوجه می‌شوید که قبل از سفر به فرانسه حتما باید اقداماتی انجام شود. عمومی‌ترین شرایطی که قبل از تور پاریس باید انجام شود به شرح زیر است:

- داشتن پاسپورت با اعتبار بالای ۷ ماه (ترجیحا یک سال اعتبار داشته باشد)
- تمکن مالی مناسب و بالای ۱۵۰ میلیون تومان
- گردش حساب مناسب با تمکن مالی
- داشتن مدارک شغلی اعم از گواهی اشتغال به کار و فیش حقوقی، جواز کسب یا اساسنامه شرکت
- اقدام از کانالی مطمئن و معتبر جهت اقدام، خصوصا برای کسانی که اخذ ویزا و تراول هیستوری برای آنها مهم و حائز اهمیت است
- سن متقاضی باید بالای ۲۸ سال باشد، مگر اینکه به صورت خانوادگی و با مدارک تحصیلی و... اقدام شود

 

برای سفر به پاریس از کجا ویزا بگیریم؟

به طور کلی برای سفر به پاریس نیاز به اخذ ویزا بوده تا تور فرانسه بدون هیچ مشکلی برگزار شود. اما برای انتخاب تور باید به چند نکته توجه کرد. به طور کلی تورها در دو قالب انفرادی و گروهی قابل اجرا بوده و نوع سفر در هر کدام متفاوت است. به عنوان مثال در تور پاریس انفرادی که به سفر آزادانه معروف است، انتخاب هتل و مقصد بر عهده مسافر است. یعنی این امکان وجود دارد که بعد از شهر پاریس به اسپانیا یا حتی هلند هم سفر کنید. سفر آزادانه یعنی انتخاب تور ترکیبی بر عهده مسافر است. اما در تور ترکیبی برنامه سفر مشخص بوده و باید طبق همان برنامه سفر کرد. 

اگر از هتلاتو اقدام کنید، ورود به سفارت شما کاملا VIP انجام می‌شود. همچنین ضمانت عودت کامل وجه برای مسافران در نظر گرفته شده است. بنابراین اگر به دنبال کانال مطمئن هستید، نام هتلاتو را به خاطر بسپارید.

 

ریجکتی از اروپا و تبعات آن

بسیاری از مسافران برای سفر به پاریس، مرحله اخذ روادید را شخصا انجام می‌دهند. این یعنی اخذ ویزا به صورت عادی انجام شده و درصد ویزا شدن بسیار پایین خواهد بود. از طرفی کسانی که از حوزه شنگن ریجکت می‌شوند، تا ۲ سال امکان اقدام ندارند. نه اینکه بعد از ریجکتی نتوانند اقدام کنند، بلکه شما بعد از دریافت ریفیوزی یا ریجکتی می‌توانید از همان فرانسه یا سایر کشورها اقدام کنید، اما نتیجه همان ریجکتی است که در پاسپورت مشاهده می‌کنید. این خبر برای کسانی که به دنبال ویزای کانادا و ایجاد تراول هیستوری هستند یک خبر دردناک است. به همین دلیل هتلاتو اول از همه تمام شرایط را بررسی کرده و اگر امکان ویزا شدن وجود نداشه باشد، صادقانه توضیحات لازم ارائه می‌شود. برای اینکه تمام جوانب را در نظر گرفته و آنگاه اقدام کنید، همین حالا با هتلاتو تماس بگیرید. 

برای سفر به پاریس از کجا ویزا بگیریم؟

 

تفاوت ویزای عادی و VIP

برای سفر به پاریس نیاز به ویزای توریستی فرانسه است. اما برای اخذ روادید نیاز است تا از ۲ روش عادی و VIP اقدام کرد. در بالا روش عادی را توضیح دادیم. یعنی با یک وقت سفارت و آماده کردن مدارک شغلی در یک تاریخ مشخص راهی سفارت شوید. اما در اقدام VIP یعنی در هر پنج شنبه امکان ورود به سفارت وجود داشته و بعد از اخذ ویزا نیاز به ارائه ضمانت بانکی است. همچنین در ورود VIP به سفارت نیاز به ارائه سند ملکی یا لیست بیمه نیست. از آنجایی که ورود شما به صورت VIP انجام می‌شود، درصد ویزا شدن شما بسیار بالاتر از حالت عادی است. 

 

مشاوره رایگان جهت دریافت روادید شنگن

اگر برای سفر به پاریس و حوزه شنگن نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، همین حالا با کارشناسان هتلاتو تماس بگیرید. توجه داشته باشید که ممکن است بسته به مدارک و شرایط مسافر مشاوره‌های مختلفی دریافت کنید. توجه داشتید باشید که بعد از دریافت این روادید می‌توانید به ۲۹ کشور اروپایی سفر کنید. حتی کسانی که به دنبال ویزای بلند مدت و ویزای مولتی هستند، بیشتر از همه نیاز به مشاوره دارند. چون برای این دسته از مسافران بسیار مهم است که این ویزا دریافت شود. در واقع تمام مسافران شنگن به این فکر می‌کنند که هرگز ریجکت نشده و این روادید برای آنها صادر شود. به همین دلیل است که هتلاتو خالصانه به پرسش‌های شما پاسخ داده و تمام شرایط را بررسی خواهد کرد. توجه داشته باشید که هتلاتو به عنوان مجری تور فرانسه خدمات ویزای شنگن را به صورت VIP انجام می‌دهد.

شما به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

(5/3)

نظرات

ارسال دیدگاه

لغو پاسخ