کشورهای ارزان برای سفر توریستی ایرانیان
کشورهای ارزان برای سفر توریستی ایرانیان ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

درخواست ایرانیان از آژانس‌های گردشگری، معرفی کشورهای ارزان برای سفر است. به این دلیل که در سراسر دنیا زیبایی‌های منحصر به فردی برای دیدن و کسب تجربه وجود دارد. حال این مکان گردشگری می‌تواند یک جاذبه ساخت بشر و یا یک طبیعت بکر و دیدنی باشد. اینکه طبیعت گردی یا بازدید از جاذبه توریستی را انتخاب کنید فقط و فقط به سلیقه و انتخاب مسافر بر می‌گردد. بنابراین انتخاب یک مسیر ایده آل برای شما نیاز به نظرسنجی های مختلف دارد. اما کاری که هتلاتو انجام داده این است که برای هر مسیر، پرواز رفت و برگشت به انضمام تورهای گسترده را فراهم کرده است. تنها کافی است با جستجو در سایت هتلاتو به تور، پرواز و حتی ویزای یک کشور خاص دست پیدا کنید.

بنابراین تفاوتی ندارد که مسیر شما داخلی، آسیایی یا اروپایی باشد. در ادامه کشورهای ارزان برای سفر توریستی را به شما معرفی می کنیم. به طور کلی با جستجو در این سایت می توانید برای تمام مسیرها سفر یا پرواز رزرو کنید. از تورهای داخلی گرفته تا سفر به کشورهای اروپایی به راحتی از سایت هتلاتو قابل انجام است. فقط تنها تفاوت آن، تنظیم مدارک و رعایت قوانین کشورهای مختلف است. اما برای مثال کشورهایی نظیر ترکیه، ارمنستان یا گرجستان نیازی به ویزا ندارد. بنابراین تنها با در اختیار داشتن پاسپورت با اعتبار بالای ۷ ماه می توان به چنین کشورهایی سفر کرد. البته حتی برای چنین کشورهایی هم رقابت در قیمت و کیفیت خدمات وجود دارد. دقیقا در همین نقطه است که هتلاتو وارد میدان شده و قیمت‌های منصفانه و ارزان را به شما معرفی می‌کند.

بخوانید: هزینه سفر به استانبول چقدر است؟

 

انتخاب کشورهای ارزان برای سفر ایرانیان

به طور معمول کشورهای ارزان برای سفر ایرانیان مربوط به آسیا است. از ترکیه، دبی، مالزی و ارمنستان گرفته تا سفر به گرجستان و... که به عنوان ارزان‌ترین مسیرها شناخته می‌شود. اما برای سفر به چنین کشورهایی نیاز به پرواز و رزرو هتل خارجی بوده که در قالب تور امکان پذیر خواهد بود. البته اکثر مسافران با روند تهیه یک تور آشنایی کامل دارند. در واقع مهم‌ترین موضوع برای یک مسافر این است که قیمت ارائه شده در هتلاتو نسبت به سایر سامانه ها ارزان‌تر باشد. دقیقا به همین دلیل سامانه رزرو هتل و بلیت هتلاتو در دسترس عموم قرار گرفته تا همه مسافران از این خدمات استفاده کنند. به طور کلی کشورهایی نظیر ارمنستان و ترکیه به عنوان ارزان ترین کشورها برای سفر توریستی معرفی می‌شوند. بنابراین اگر به دنبال یک سفر خارجی ارزان هستید، این دو کشور برای اولین سفر توریستی خارجی مناسب است.

 

ارزان ترین کشورهای اروپایی برای مسافرت

در اروپا هم کشورهای ارزان برای سفر وجود داشته که اتحادیه شنگن محبوب‌ترین آن‌ها است. به عنوان مثال ۲۹ کشور حوزه شنگن از یک واحد پول یعنی یورو استفاده کرده و هزینه‌های آن تقریبا در یک سطح می‌باشد. گرچه برای ورود به کشورهای حوزه شنگن نیاز به اخذ ویزای توریستی بوده تا مجوز ورود به این حوزه را پیدا کنید، اما بعد از اخذ این روادید به راحتی می توانید به ۲۹ کشور اروپایی سفر کنید. اینکه هزینه‌های سفر به اروپا را ارزان یا گران بدانید بسته به خود شما دارد. کسانی که برای دریافت این روادید به هتلاتو مراجعه می‌کنند از ارائه قیمت‌ها رضایت دارند. همچنین خدمات دریافت ویزا کاملا VIP بوده و با ویزای عادی کاملا متفاوت است. 

 

چگونه کشورهای ارزان برای سفر را انتخاب کنیم؟

کشورهای ارزان برای سفر ایرانیان که بیشتر به سمت سفرهای خارجی منعطف است، نیاز به بررسی بیشتر دارد. از جمله پرواز خارجی و هتل که قبل از رزرو باید بررسی و معرفی شوند. چون مسافران قبل از ارزانی به کیفیت پرواز و هتل نگاه می‎‌کنند. این یعنی مشاوران و کارشناسان هتلاتو به هیچ عنوان هتل های بی کیفیت در سفرهای خارجی را برای ارزان شدن سفر پیشنهاد نمی‌کنند. در واقع مشاوران این مجموعه هتل‌ و پرواز را با مقرون به صرفه ترین قیمت به شما معرفی می‌کنند. بنابراین اگر هر کشور را برای سفر انتخاب کنید، قیمت‌ها مناسب و با کیفیت است. این یعنی قیمت های ارزان برای یک مسیر خاص تعریف نمی‌شود، بلکه برای تمام مسیرهای داخلی، آسیایی و اروپایی در نظر گرفته شده است. 

 

تورهای مسافرتی خارجی ارزان

به طور کلی منظور از کشورهای ارزان برای سفر خارجی و داخلی ارائه قیمت منصفانه برای تمام مقاصد است. اینکه هتلاتو ادعا کند که قیمت‌های غیر قابل باور ارائه دهد چنین چیزی نیست. چون امروزه هزینه های سفر کاملا مشخص بوده و همه نسبت به آن آشنایی دارند. هدف هتلاتو این است که مسافر احساس خوشایندی از برنامه سفر و قیمت ارائه شده داشته باشد. یعنی به ازای هزینه‌ای که مسافر پرداخت می‌کند به همان میزان خدمات دریافت کرده و بهترین حالت یک سفر خارجی یا داخلی را تجربه کند. 

 

مشاوره سفرهای توریستی خارجی و داخلی

یکی از مزیت‌های سایت هتلاتو و مشاوران آن این است که کشورهای ارزان برای سفر را به شما معرفی می‌کنند. اما مهم‌ترین بخش این خدمات، توضیح در خصوص انتخاب یک مسیر ایده‌آل در کنار سفر ارزان است. در برخی موارد شاهد این بودیم که مسافر پس از صحبت با واحد پشتیبانی و کارشناسان فروش مقصد خود را تغییر داده است. پس اگر به دنبال سفر ارزان به کشورهای مختلف و همچنین کسب تجربه از کانتر فروش هستید با هتلاتو تماس بگیرید. البته این مشاوره در خدمات تور خلاصه نمی‌شود، بلکه برای پرواز و همچنین هتل و ویزا هم صدق می‌کند. به این دلیل که برخی از مسافران با هتل کشورهای مختلف آشنایی ندارند. بنابراین اگر برای رزرو هتل، پرواز، تور یا ویزا نیاز به راهنمایی داشتید، نام هتلاتو را به خاطر بسپارید. تا به امروز تمام کسانی که از خدمات پشتیبانی این مجموعه استفاده کردند، از توضیحات کامل و مشاوره‎ آن رضایت داشتند. 

 

کشورهای ارزان برای سفر آسیایی و اروپایی

ترکیه، دبی، ارمنستان، گرجستان، تایلند و مالزی از محبوب‌ترین مقاصد آسیایی به شمار می‌آیند. از طرفی اگر کشورهای اروپایی را به عنوان کشورهای ارزان برای سفر در نظر نگرفته و به عنوان مقاصد محبوب معرفی کنیم. فرانسه، اسپانیا، رم، هلند، آلمان و سوییس به عنوان محبوب‌ترین کشورهای اروپایی شناخته می‌شود. کشورهایی که هتلاتو با ارزان‌ترین قیمت برای شما ویزا، هتل و پرواز را تهیه می‌کند. در ضمن خدمات ویزای اروپا کاملا VIP انجام می‌شود.

شما به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

(5/1)

نظرات

ارسال دیدگاه

لغو پاسخ