بهترین هتل های شیراز
بهترین هتل های شیراز + زمان دسترسی به مراکز مهم شهر ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

در این مقاله به معرفی بهترین هتل شیراز می‌پردازیم، چرا که این شهر به عنوان مرکز تمدن ایران و حتی جهان شناخته می‌شود. به همین دلیل شیراز همیشه توریست پذیر بوده و زیبایی و اصالت آن شما را جذب خواهد کرد. از آب و هوای معتدل گرفته تا جاذبه‌های مختلف باعث شده تا گردشگران زیادی به سمت این شهر هجوم بیاورند. به همین دلیل هتلاتو تصمیم گرفته بهترین اقامتگاه های شیراز را به شما معرفی کند تا یک سفر ایده آل و از پیش تعیین شده داشته باشید. در واقع شما با آشنایی هر کدام از هتل ها امکان رزرو هر اقامتگاه را در سایت هتلاتو خواهید داشت.

بخوانید: معرفی بهترین هتل های کیش

 

بهترین هتل شیراز؛ هتل های ۵ ستاره

از نظر مسافران بهترین هتل شیراز باید خدمات، امکانات و سطح دسترسی مناسبی داشته باشد. با توجه به توریست پذیر بودن این شهر و بازار داغ گردشگری، معرفی هتل های شیراز از اهمیت زیادی برخوردار است. چون انتخاب بین چند هتل، بهتر از یک انتخاب است، به این دلیل که ممکن است هتل مورد نظر در آن زمان پر شده باشد. اما زمانی که از قبل چند گزینه را انتخاب کرده و برای هر تکمیل ظرفیتی آماده باشید، سرعت عمل شما در زمان رزرو بیشتر خواهد شد. تمام این مراحل باید قبل از رزرو بلیط هواپیما شیراز انجام شود. 

بهترین هتل شیراز که در قالب هتل های ۵ ستاره شناخته می‌شود، از خدمات رفاهی بسیار مناسبی برخوردار است. از سالن‌های ورزشی گرفته تا خدمات ماساژ، استخر، سونا، بیلیارد و... در این هتل ها قابل مشاهده است. همچنین از لحاظ سطح دسترسی در بهترین منطقه قرار دارد. در ادامه به معرفی بهترین هتل شیراز می‌پردازیم:

 

بهترین هتل شیراز؛ هتل بزرگ شیراز ۵ ستاره

این هتل به عنوان یکی از بهترین هتل های شیراز شناخته شده و با امکانات رفاهی مناسب و عالی، یک اقامت بی نظیر را برای شما به ارمغان می‌آورد. این اقامتگاه نزدیک به باغ جهان نما، حافظیه و دروازه قرآن است. همچنین اگر اقامت در نزدیک فرودگاه برای شما مهم است، این هتل در بهترین موقعیت مکانی از لحاظ دسترسی به فرودگاه قرار دارد. برای یک خانواده پرجمعیت اتاق های کانکتد روم انتخابی ایده آل است. در نظر داشته باشید این هتل از راه آدرس بلوار آیت‌الله ربانی، دروازه‌ قرآن در دسترس است.

هتل بزرگ شیراز

 

- فاصله تا فرودگاه: ۲۳ دقیقه
- فاصله تا آرامگاه کوروش بزرگ: ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه
- فاصله تا پایانه اتوبوس رانی: ۱۰ دقیقه
- فاصله تا باغ ارم: ۵ دقیقه
- فاصله تا شاه چراغ: ۱ دقیقه
- فاصله تا آرامگاه حافظ: ۵ دقیقه
- فاصله تا آرامگاه سعدی: ۱۱ دقیقه
- فاصله تا راه آهن: ۲۵ دقیقه

 

هتل چمران شیراز ۵ ستاره

اقامتگاه چمران یکی از بهترین هتل های شیراز محسوب می شود. اگر به دنبال آرامش و چشم‌انداز خیره کننده هستید، این هتل ۲۳ طبقه را در لیست رزروی‌های خود قرار دهید. همچنین امکانات رفاهی این هتل بسیار مناسب بوده و رستوران‌های آن بهترین غذاها را سرو می کند. به طور کلی فاصله مکان‌های توریستی این شهر تاریخی تا اقامتگاه به شرح زیر می‌باشد. در نظر داشته باشید که این اقامتگاه در خیابان چمران شیراز واقع شده است.

هتل چمران شیراز

 

- فاصله تا فرودگاه: ۳۲ دقیقه
- فاصله تا باغ ارم: ۶ دقیقه
- فاصله تا آرامگاه سعدی: ۲۱ دقیقه
- فاصله تا آرامگاه حافظ: ۱۲ دقیقه
- فاصله تا ارگ کریم‌خانی: ۱۳ دقیقه
- فاصله تا راه آهن: ۱۵ دقیقه
- فاصله تا بازار وکیل: ۱۲ دقیقه.
- فاصله تا اتوبوسرانی: ۱۵ دقیقه.
- فاصله تا شاه چراغ: ۱۳ دقیقه.

 

بهترین هتل شیراز؛ هتل پارس شیراز ۵ ستاره

از لوکس ترین و بهترین هتل شیراز، اقامتگاه پارس است. یک هتل زیبا با امکانات و خدمات رفاهی عالی که نظر هر مسافری را به خود جلب می‌کند. چرا که این هتل در قالب ۲ برج ساخته شده و تمام اتاق‌های آن مجلل و لوکس است. برای اینکه اطلاعات بیشتری از هتل به دست بیاورید، سطح دسترسی مکان‌های توریستی به هتل را به شما معرفی می‌کنیم که به شرح زیر هستند. همچنین موقعیت مکانی این هتل در خیابان کریم‌خان زند است.

هتل پارس شیراز

 

- فاصله تا فرودگاه: ۲۵ دقیقه
- فاصله تا فاصله تا اتوبوسرانی: ۹ دقیقه
- فاصله تا آرامگاه حافظ: ۱۰ دقیقه
- فاصله تا مرکز خرید آفتاب: ۱۵ دقیقه
- فاصله تا باغ ارم: ۵ دقیقه
- فاصله تا آرامگاه سعدی: ۱۶ دقیقه
- فاصله تا فاصله تا تخت جمشید: ۶۰ دقیقه
- فاصله تا راه آهن: ۲۵ دقیقه
- فاصله تا شاه چراغ: ۹ دقیقه
- فاصله تا بازار وکیل: ۱۰ دقیقه

 

هتل ارگ شیراز

از دلایل انتخاب نام هتل ارگ این است که این اقامتگاه نزدیک به رودخانه‌ای واقع شده است، اما متاسفانه هم اکنون این رودخانه خشک شده است. اما هتل ارگ از لحاظ سطح دسترسی در بهترین منطقه قرار دارد. این اقامتگاه به عنوان یکی از بهترین هتل شیراز شناخته شده که از لحاظ سطح دسترسی به شرح زیر می‌باشد. همچنین برای دسترسی به این هتل باید به آدرس: خیابان تختی، رو به روی مسجد توکل مراجعه کنید.

هتل ارگ شیراز

 

- فاصله تا فرودگاه شیراز: ۲۰ دقیقه
- فاصله تا شاه چراغ: ۷ دقیقه
- فاصله تا مرکز خرید آفتاب: ۷ دقیقه
- فاصله تا ارگ کریم خانی: ۵ دقیقه
- فاصله تا آرامگاه سعدی و حافظ: ۱۱ دقیقه
- فاصله تا راه آهن: ۲۵ دقیقه
- فاصله تا حمام وکیل: ۴ دقیقه
- فاصله تا باغ جهان نما: ۵ دقیقه
- فاصله تا اتوبوسرانی: ۵ دقیقه

 

هتل نیایش شیراز

شاید از این لحاظ هتل نیایش را در لیست بهترین هتل های شیراز قرار دادیم که نمای آن شما را به گذشته‌ها خواهد برد. به طور کلی در گذشته از این اقامتگاه برای جلسه های ادب شیراز استفاده می‌شد. از آنجایی که عبور و مرور ماشین در این محل بسیار اندک است، به همین دلیل اقامت در هتل نیایش بسیار آرامش‌بخش خواهد بود. این هتل از راه سه راه نمازی، کوچه کلانتری عباسی در دسترس است. برخی از مکان‌های نزدیک به هتل به شرح زیر هستند.

هتل نیایش شیراز

 

- فاصله تا فرودگاه: ۲۰ دقیقه
- فاصله تا شاه چراغ: ۶ دقیقه
- فاصله تا حمام وکیل: ۶ دقیقه
- فاصله تا مرکز خرید آفتاب: ۲۶ دقیقه
- فاصله تا راه آهن: ۳۰ دقیقه
- فاصله تا آرامگاه حافظ: ۱۵ دقیقه
- فاصله تا ارگ کریم خانی: ۷ دقیقه
- فاصله تا باغ جهان نما: ۱۶ دقیقه
- فاصله تا حمام وکیل: ۵ دقیقه
- فاصله تا اتوبوسرانی: ۱۶ دقیقه

 

سفر به شیراز با هتلاتو

اگر در سامانه هتلاتو به دنبال بهترین هتل شیراز هستید تا یک سفر ایده آل را تجربه کنید، می توانید با هتلاتو تماس بگیرید. مشاوران در کوتاه‌ترین زمان ممکن به تمام سوالات شما پاسخ داده و جهت رزرو بلیت، هتل و تور شما را راهنمایی می کنند.

شما به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

(5/2)

نظرات

ارسال دیدگاه

لغو پاسخ